Про мене

Моє фото
Ковель, Волинська, Ukraine
просто жінка і мама.

БЛОГ АРТЮШЕНКО ГАЛИНИ

пʼятниця, 27 травня 2016 р.

Українці, які продаються, не мають права вимагати зниження тарифів, – Тука

Після того, як українці продають свої голоси на виборах, вони не мають морального права що-небудь вимагати у депутаті, обраних таким чином.

Про це в ефірі програми «Шустер LIVE» сказав заступник міністра України з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука, – інформує 24 канал.

Він переконаний, що вибори у семи округах, які відбудуться 17 липня, будуть ще бруднішими і не безпечнішими, ніж зазвичай.

«Головне, що я хочу сказати нашим з вами громадянам. Шановні мої друзі-українці, якщо у вас вистачає духу, совісті, продавати свій голос чи-то за гречку, чи за 500 гривень, та хоч за 5 тисяч гривень, ви продаєте своє майбутнє, ви продаєте майбутнє своїх дітей, своїх онуків і моїх дітей», – заявив Тука.

«Тому у вас немає морального права після таких вчинків щось вимагати від таких депутатів, а врешті-решт від виконавчої влади, яку обирають ваші депутати. Ви не маєте потім морального права вимагати зниження тарифів. Ну для кого вони туди йдуть, якщо таким чином вони туди потрапляють?» – наголосив заступник міністра. 

Немає коментарів:

Дописати коментар

ШАНОВНІ ЧИТАЧІ МОГО БЛОГУ!
Візьміть участь в обговоренні публікації. Напишіть будь-ласка свою думку з приводу Вами прочитаного. Внесіть свої пропозиції, побажання. Я завжди залишаю за собою право видаляти висловлювання із вживанням нецензурної лексики і зневаги на адресу авторів та героїв матеріалів.
Щиро дякую!