Про мене

Моє фото
Ковель, Волинська, Ukraine
просто жінка і мама.

БЛОГ АРТЮШЕНКО ГАЛИНИ

понеділок, 20 червня 2016 р.

Ковельська Громадська рада узгодила порядок денний

Громадська рада при Ковельській міській раді прийняла рішення проводити засідання перед кожною сесією міської ради - у понеділок, а при необхідності проводити засідання два рази на місяць, - повідомила секретар Громадської ради при Ковельській міській раді Галина Артюшенко. 

В зв’язку з тим, що понеділок, який припадає на 20 червня є вихідним днем, то засідання громадської ради відбудеться о 16:00 год. 22 червня 2016 року у будинку рад з таким порядком денним:

1. Організаційні питання проведення зборів. 
2. Обрання лічильної комісії. 
3. Регламент. 
4. Затвердження електронної адреси Громадської ради. 
5. Затвердження бланка Громадської ради. 
6. Доповнення і внесення змін до Положення про Громадську раду при Ковельській міській раді. Регламент Громадської ради. 
7. Святкування Дня міста. 
8. Заява про перенесення стенду пам’яті загиблих за Україну патріотів – «Небесна Сотня» від кафе «Казка» на площу «Героїв Майдану». 
9. Розгляд питання щодо виділення земель громадянам, як учасникам АТО. 
10. Звернення президента ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «Ковельська міська федерація каное» Прохорука В. О. і прийняття рішення. 
11. Звернення гр. Байчука Миколи Васильовича. 
12. Обговорення Петиції Сергія Котіка «Ковельчани проти забудови прибережної смуги водосховища» прийняття рішення. 
13. Різне.

Немає коментарів:

Дописати коментар

ШАНОВНІ ЧИТАЧІ МОГО БЛОГУ!
Візьміть участь в обговоренні публікації. Напишіть будь-ласка свою думку з приводу Вами прочитаного. Внесіть свої пропозиції, побажання. Я завжди залишаю за собою право видаляти висловлювання із вживанням нецензурної лексики і зневаги на адресу авторів та героїв матеріалів.
Щиро дякую!