Про мене

Моє фото
Ковель, Волинська, Ukraine
просто жінка і мама.

БЛОГ АРТЮШЕНКО ГАЛИНИ

четвер, 15 грудня 2016 р.

Позачергову сесію Ковельської міськради зірвала явка депутатів

Депутати повинні були подолати вето міського голови Олега Кіндера, який зупинив дію рішення міськради щодо прийнятого регламенту VII скликання. Електронна реєстрація засвідчила недостатню кількість обранців громади для офіційного відкриття сесійного засідання.
  "У залі залишилось 17 депутатів. Всім дякую за роботу і до побачення!» – сказав Олег Кіндер і залишив сесійну залу.

Це викликало обурення присутніх депутатів та громадських активістів, деякі з них, дуже гостро критикуючи градоначальника, не підбирали слів…

 "За шість років Кіндер перший раз втратив управління депутатським корпусом. Чому? Своєю поведінкою. Проголосувати всього-на-всього і на слідуючу сесію мали б проект рішення нового регламенту. Ми йому вдячні, що він завернув цей регламент. Йому чергова ганьба! Двадцять депутатів отримали карточки для голосування, а міський голова оголосив, що сесія неправомочна і змився!» – заявив голова депутатської фракції «УКРОП» у міській раді Ігор Пініс.

     "А йому наплювати, що ви прийшли! От взяв і наплював. Він по жизні плює. Він прийшов, на вас, депутатів, «положив» з великої башні і пішов… Сталося те, що сталося. Міський голова виставив вас. Послав на три букви. Він же міг щось сказати нормальне, що немає кворуму. Так людина нормальна мала поступити. Він з поваги до вас мав це зробити. Він ще раз показав, як ставиться до громади і до її представників – депутатів», – вважає голова громадської ради при міській раді Микола Печенюк.

        Дісталося, як кажуть, на горіхи і депутатській фракції ВО «Батьківщина», від якої на позачергову сесії прийшли лише воїн АТО, «кіборг» Сергій Янок та директор підприємства теплових мереж «Ковельтепло» Володимир Бойко, ну і звичайно, секретар міської ради Віра Федосюк.

"Батьківщина» вирішила краще час не тратити, а остальні – мудаки, можуть тратити. «Батьківщина» – вони розумні, бо треба бабло заробляти. Кіндер наклав вето – це його право. З почином його! Шість років не накладав. Вся Україна переконалася, що в місті Ковелі запанувала маленька, але демократія. Думаю, що ми будемо триматися цієї команди, приймати виважені, правильні рішення. Можна багато говорити скільки ми пережили за цей рік, скільки всього виявили. Є дуже багато питань до цієї влади», – стверджує Ігор Пініс.


       Депутат з фракції «УКРОП» Володимир Косцьов’ят переконував, що станом на 10 годину 9 хвилин було 25 депутатів.

      "Секретар міської ради, зустрівши мене в 10 годин і 8 хвилин внизу каже: «Ви не йдіть туда, бо ще вас поб’ють». Питаю: «Де міський голова?» Каже: «Втік». «А чого втік?» Якщо його в туалет приперло?!... Я свої права знаю. Коли я прийшов і дали команду не підписувати. Як це? Ще таких цирків я не бачив! Я зараз заяву пишу: мандат складаю і йду. Знаєте чого? Я не хочу, щоб продовжувалися ці цирки ще й з моєю участю. Або ми себе поважаємо, або ми всі отак йдемо із сесійної зали. Із-за нашого міського голови, який, вибачте за слово, заср…в весь БЮТ. Для чого перед всією Україною всю «Батьківщину» отак заср…ти?!»обурювався Володимир Косцьов’ят.

     Ігор Пініс повідомив присутніх, що громадською радою при міській раді було направлено звернення лідерці «Батьківщини» Юлії Тимошенко. За його словами, там претензій до пана Кіндера описано лише 5 процентів. Головний у Ковелі «укропівець» передав слово Миколі Печенюку, який зачитав відповідь від Тимошенко.

     "Мені незручно зачитувати, але з поваги до вас зачитаю. Я хотів, щоб міський голова був, щоб всі були. Коли писали лист до Юлії Тимошенко, то ми не озвучували ще більш ганебні вчинки міського голови», – повідав Микола Печенюк.

 До речі, прозвучала інформація від Ігоря Пініса, що Олег Кіндер збирає цими днями громадську раду при міському голові. Це підтвердила і секретар громадської ради при міській раді Галина Артюшенко.

"Вчора мені зателефонувала Савич Єва Устимівна, яка була членом громадської ради при міському голові і запитала мене: «Що це твориться?!», бо її запрошують на засідання громадської ради при міському голові. Видно, не тільки їй одній телефонували. Це правдива інформація, що Кіндер уникає зустрічі з громадською радою при міській раді, а хоче відзвітувати Юлії Тимошенко, що він провів зустріч з громадською радою. Тільки з якою радою? З «карманною»! Юлію Тимошенко треба повідомити про сьогоднішній прецедент. Це ігнорування депутатів і всієї громади, яка привела його до влади», – впевнена Галина Артюшенко.

    Як каже Ігор Пініс, громадська рада має зібратися ще й для того, щоб обговорити бюджет міста на 2017 рік. Це обговорення є обов’язковою умовою для прийняття бюджету депутатами.

   "Бюджет, який нам подано, не пройде, тому що громадська рада захоче обсудити всі питання витрат, перевірити доцільність цих грошей і все остальне. Громадська рада при міськраді це не погодить! Це ще одна причина збирання громадської ради при міському голові. Але ми, я надіюсь, рішення цієї громадської ради не будемо признавати. Має міський голова свої «голоси» – нехай голосує. При переобранні мера громадська рада чомусь не переобиралася. Вона не легітимна! Більше того, дві громадські ради існувати не можуть», – пояснює Ігор Пініс.

   "Кіндер владу втратив. Він розвалив «Батьківщину» і мені, чесно, в душі жалко, бо є в «Батьківщині» порядні люди. Дивіться, що він в області робить! Депутати обласної ради дзвонять, такі речі про Кіндера розказують. Я їм кажу: «То він у нас таке саме робить». У нас прийшло багато молодих депутатів, які хочуть навести порядок. Минулої каденції, коли у Кіндера було 19 «голосів» у міськраді, то він, як Чечетов, вставав і показував, як голосувати. А зараз він не може і від свого безсилля не знає, що робити», – говорить депутат від «УКРОПу» Галина Стасюк.

Немає коментарів:

Дописати коментар

ШАНОВНІ ЧИТАЧІ МОГО БЛОГУ!
Візьміть участь в обговоренні публікації. Напишіть будь-ласка свою думку з приводу Вами прочитаного. Внесіть свої пропозиції, побажання. Я завжди залишаю за собою право видаляти висловлювання із вживанням нецензурної лексики і зневаги на адресу авторів та героїв матеріалів.
Щиро дякую!