Про мене

Моє фото
Ковель, Волинська, Ukraine
просто жінка і мама.

БЛОГ АРТЮШЕНКО ГАЛИНИ

пʼятниця, 30 грудня 2016 р.

Ковельська поліція півроку «маринує» справу про підробку документів

На початку квітня 2016 року депутати Ковельської міської ради заявили про махінації з документами на землю і корупцію з боку посадовців мерії.
Ковельчани Світлана Хімач та Олександр Гушинець, начебто як пільговики-«чорнобильці», просили надати дозвіл на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під приватне будівництво на пільгових умовах по вулиці Ватутіна. Автором проекту рішення став депутат Олександр Артишук, з партії «Сила людей». Депутат від «УКРОПу» Андрій Далека сказав, що на комісії обом заявникам було відмовлено на підставі того, що документи не відповідали дійсності.
На пленарному сесійному засіданні міськради депутат Галина Стасюк, яка теж представляє «УКРОП», спитала у міського голови Олега Кіндера: яким чином заяви Світлани Хімач та Олександра Гушинця на його ім’я, із штампами Центру надання адміністративних послуг, потрапили до Олександра Артишука, бо, за логікою речей, вони мали би надійти на розгляд та виконання у відділ земельних ресурсів міськвиконкому і автором проекту рішення повинен бути його начальник Вадим Логвінов.
Мер міста надав письмову відповідь, що заяви від Гушинця та Хімач були отримані спеціалістами ЦНАПу, офіційно зареєстровані та передані для розгляду до відділу земельних ресурсів і знаходяться там по даний час.
«За інформацією керівників даних підрозділів виконавчого комітету, оригінали заяв та доданих до них матеріалів не залишали межі службових приміщень Будинку рад», – зазначив Олег Кіндер.
При цьому Олег Олексійович вказав, що заяви та пакети документів від заявників через адміністраторів ЦНАПу напряму скеровуються до відділу земельних ресурсів, минаючи ланку «міський голова – заступник міського голови».
«Тому Ваші звинувачення на адресу посадової особи – Ковельського міського голови щодо сприяння приватній фірмі – є безпідставними та необґрунтованими», – заявив Олег Кіндер пані Стасюк.
Депутати домоглися, щоб справою зайнялись правоохоронні органи.
Як письмово повідомляє заступник керівника Ковельської місцевої прокуратури Наталія Ткачук, громадяни Хімач С.С. та Гушинець О.М. у лютому 2016 року надали до Ковельської міської ради підроблені документи. Відкрито кримінальне провадження № 12016030110001172 за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 358 КК України. Матеріали від 9 червня 2016 року перебувають у провадженні слідчого відділення Ковельського ВП ГУНП у Волинській області.
Правоохоронці «маринують» вже не першу резонансну кримінальну справу. Тривалий час не можуть довести до суду розслідування щодо продажу землі колишнього дитячого садка на вулиці Косачів.
Пригадується, як «дерибанилася» владою земля за попередньої каденції Ковельської міської ради, як масово роздавали наліво-направо ділянки перед виборами. Дійшло до того, що сесія виділила 1000 «квадратів» під забудову ковельчанину В., який про це навіть не здогадувався! Хто замість нього написав заяву на землю? За цим кричущим фактом у вересні 2015 року браві правоохоронці порушили кримінальне провадження, але сліди його, на жаль, загубилися десь у корупційних нетрях. Інертні «силовики» змушені були взятися за той випадок лише після втручання журналістів. А на скількох ще таких «незнаючих» громадян владна команда Олега Кіндера виділила земельні ділянки?

Немає коментарів:

Дописати коментар

ШАНОВНІ ЧИТАЧІ МОГО БЛОГУ!
Візьміть участь в обговоренні публікації. Напишіть будь-ласка свою думку з приводу Вами прочитаного. Внесіть свої пропозиції, побажання. Я завжди залишаю за собою право видаляти висловлювання із вживанням нецензурної лексики і зневаги на адресу авторів та героїв матеріалів.
Щиро дякую!