Про мене

Моє фото
Ковель, Волинська, Ukraine
просто жінка і мама.

БЛОГ АРТЮШЕНКО ГАЛИНИ

субота, 25 березня 2017 р.

Сьогодні вночі Україна перейде на літній час

"По науці" це правильно робити о третій годині ночі. Але зазвичай всі переводять стрілки або перед сном, або прокинувшись.
Стрілки годинників переведуть на годину вперед о 3 годині ночі 26 березня.
Таким чином, починаючи з 26 березня в Україні зникне різниця з московським часом (в Росії годинник не переводять).
США і Канада в ніч з суботи на неділю вже перейшли з зимового на літній час.
Нагадаємо, стрілки годинника з метою економії енергії переводять на літній і зимовий час, починаючи з 1981 року. Передбачалося, що восени 2012 року Україна в останній раз переведе час і залишиться у другому часовому поясі. Але уряд це питання так і не розглядав, тому українці продовжують переводити годинник двічі на рік.
Минулої осені через невірне трактування журналістами постанови Кабміну про переведення годинника повідомлялося, що Україна переходить на зимовий час в останній раз.
Але в уряді спростували цю інформацію, повідомивши, що дана постанова скасовує літній час тільки до весни 2017 року. Адже згідно з процедурою, кожен раз час переводиться окремою постановою.
Перехід на сезонний час здійснюється більш ніж в ста країнах світу. Серед тих, хто не переводить годинник - Росія, Японія, Китай, Казахстан, Киргизія. У минулому році від переводу відмовилася і Туреччина - тепер там живуть за літнім часом.

Немає коментарів:

Дописати коментар

ШАНОВНІ ЧИТАЧІ МОГО БЛОГУ!
Візьміть участь в обговоренні публікації. Напишіть будь-ласка свою думку з приводу Вами прочитаного. Внесіть свої пропозиції, побажання. Я завжди залишаю за собою право видаляти висловлювання із вживанням нецензурної лексики і зневаги на адресу авторів та героїв матеріалів.
Щиро дякую!