Про мене

Моє фото
Ковель, Волинська, Ukraine
просто жінка і мама.

БЛОГ АРТЮШЕНКО ГАЛИНИ

вівторок, 12 липня 2016 р.

Працівники Вузлової лікарні станції Ковель вийшли на попереджувальний страйк. Фото. Відео
На території залізничного вокзалу Ковель медики Вузлової лікарні станції, працівники залізничного транспорту, ветерани цієї галузі провели попереджувальний страйк щодо подальшого функціонування залізничної лікарні. Майже півтора року влада області не може дійти згоди стосовно подальшої долі медзакладу.

В квітні 2015 року депутати Волинської обласної ради підтримали проект рішення про надання згоди на прийняття з державної власності в обласну комунальну власність вузлову лікарню станції Ковель, яка раніше належала до Державного територіального-галузевого об’єднання «Львівська залізниця», і з тих пір думають-гадають – що ж робити далі. Спершу пропонували перетворити її на хоспіс, потім на госпіталь для бійців АТО, а частину віддати місту. Однак медики Вузлової лікарні закликають обласних чиновників залишити тут і лікарню, і поліклінічне відділення. 

Вони також не проти частину приміщення віддати на потреби міста, у цих стінах розмістити аудиторії місцевого медичного коледжу. Одним словом, фахівці Вузлової лікарні готові розмовляти і домовлятися, але, як зауважив під час свого виступу на мітингу завідувач хірургічним відділенням цієї лікарні Олег Казіміров, у межах розумного. 


Страйкарі категорично не згідні з думкою адміністрації закладу стосовно перепрофілювання лікарні під хоспіс, вкрай незадоволені діяльністю свого головного лікаря Наталії Віслогузової, висловлюються за збереження лікарні, бо вважають, що її закриття призведе до «поповнення на кладовищі» могил – і про все це вони зауважили на плакатах, які тримали в руках. 

Залізничники вже вкотре покладаються на допомогу голови Волинської обласної ради Ігоря Палиці, з яким неодноразово зустрічалися, доносили йому свої думки. Однак, на жаль, ситуація наразі докорінно не змінилася. Щоправда, працівники лікарні отримують і заробітну плату, і проплачуються платіжки за комунальні послуги. На ці потреби гроші виділяються як з обласного бюджету, так і з Ковельської казни. 

Сьогодні учасники попереджувального страйку знову відправилися на перемовини до Ігоря Палиці. Цього разу вони прагнуть досягнути остаточно результату щодо подальшої долі Вузлової лікарні і всіх тих, хто там працює.

Немає коментарів:

Дописати коментар

ШАНОВНІ ЧИТАЧІ МОГО БЛОГУ!
Візьміть участь в обговоренні публікації. Напишіть будь-ласка свою думку з приводу Вами прочитаного. Внесіть свої пропозиції, побажання. Я завжди залишаю за собою право видаляти висловлювання із вживанням нецензурної лексики і зневаги на адресу авторів та героїв матеріалів.
Щиро дякую!