Про мене

Моє фото
Ковель, Волинська, Ukraine
просто жінка і мама.

БЛОГ АРТЮШЕНКО ГАЛИНИ

середа, 1 лютого 2017 р.

АНТИМОНОПОЛЬНИКИ ЗНАЙШЛИ ПОРУШЕННЯ В РОБОТІ "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"

Волинське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України перевірило ПАТ "Волиньобленерго" щодо встановлення багатотарифних лічильників для населення.
Про це повідомляє прес-служба теруправління АМКУ.
Відповідно до законодавства, під час купівлі засобу обліку побутовий споживач повинен керуватися рекомендаціями електророзподільного підприємства щодо технічних характеристик такого засобу обліку, оприлюдненими на його веб-сайті.
Враховуючи інформацію на веб-сайті підприємства про можливість отримати рекомендації перед придбанням електролічильника, заявники звернулись з письмовими заявами про надання переліку виробників та моделей багатотарифних електролічильників, однак інформацію їм не надали.
Така бездіяльність ПАТ "Волиньобленерго" містила ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, у вигляді зловживання монопольним становищем на ринку роздрібної реалізації приладів обліку електричної енергії для побутових споживачів шляхом створення перешкод для доступу на ринок продавців, інших суб'єктів господарювання, – зазначили в АМКУ Волині.
Підприємство відреагувало на зауваження антимонопольників і змінило власні рекомендації щодо технічних характеристик засобів обліку для побутових споживачів, скоротило перелік таких вимог.
Також на офіційному веб-сайті підприєства у розділі "Встановлення зонних (багатотарифних) лічильників для розрахунку за тарифами диференційованими за період часу" зазначено така інформація:
"Звертаємо увагу, що для прискорення облаштування обліку бажаною є сумісність придбаного Вами лічильника з наявним у ПАТ "Волиньобленерго" спеціалізованим програмним забезпеченням. Станом на 01.12.2016 р. у ПАТ "Волиньобленерг" експлуатується програмне забезпечення таких виробників: ТОВ "НІК-Електроніка", ЗАТ "ELGAMA-elektronika", Itron, EMH, ТОВ "Телекомунікаційні технології", ТОВ "Телекарт".

Немає коментарів:

Дописати коментар

ШАНОВНІ ЧИТАЧІ МОГО БЛОГУ!
Візьміть участь в обговоренні публікації. Напишіть будь-ласка свою думку з приводу Вами прочитаного. Внесіть свої пропозиції, побажання. Я завжди залишаю за собою право видаляти висловлювання із вживанням нецензурної лексики і зневаги на адресу авторів та героїв матеріалів.
Щиро дякую!