Про мене

Моє фото
Ковель, Волинська, Ukraine
просто жінка і мама.

БЛОГ АРТЮШЕНКО ГАЛИНИ

четвер, 29 червня 2017 р.

Суд відмовив адвокатам Ковельського міського голови

У справі так званого «кнопкодавства» на сесії міськради, в якому звинувачують мера Ковеля, планувався «перелом» - повідомляє район.КОВЕЛЬ.
Нагадаємо, що депутат Ковельської міської ради від «УКРОПу» Галина Стасюк звернулась до суду з адміністративним позовом та просить визнати протиправними дії Олега Кіндера, що полягають у його голосуванні на пленарному сесійному засіданні замість секретаря ради Віри Федосюк.

У судовому засіданні адвокати з Луцька Дмитро Бурда та Олег Антонюк, які захищають інтереси Олега Кіндера в даному позові та у справі за підозрою у невчасному поданні декларації про доходи, подали суду спільне клопотання. Вони просили закрити провадження у справі у зв’язку з тим, що її не належить розглядати в порядку адміністративного судочинства, так як позивач прагне довести факт вчинення відповідачем певних кримінальних правопорушень.

Галина Стасюк та її представник Галина Артюшенко були проти задоволення клопотання з мотивів його безпідставності.
Головуюча суддя Ірина Логвинюк прийшла до висновку, що клопотання про закриття провадження у справі задоволенню не підлягає. Мовляв, у відповідності із п. 1 ч. 1 ст. 157 КАС України, суд закриває провадження у справі, якщо її не належить розглядати в порядку адміністративного судочинства.

Суд також допитав свідків – депутатів Ковельської міської ради Ірину Роїк («Солідарність») та Ігоря Пініса («УКРОП»), які підтвердили, що карточка секретаря ради «проголосувала» ще до того, як Віра Федосюк зайняла своє робоче місце, а доступ до пульту голосування цієї карточки мав лише Олег Кіндер, який сидів поруч.
У судовому засіданні оголошено перерву до 15-ої години 5 липня.

Немає коментарів:

Дописати коментар

ШАНОВНІ ЧИТАЧІ МОГО БЛОГУ!
Візьміть участь в обговоренні публікації. Напишіть будь-ласка свою думку з приводу Вами прочитаного. Внесіть свої пропозиції, побажання. Я завжди залишаю за собою право видаляти висловлювання із вживанням нецензурної лексики і зневаги на адресу авторів та героїв матеріалів.
Щиро дякую!