Про мене

Моє фото
Ковель, Волинська, Ukraine
просто жінка і мама.

БЛОГ АРТЮШЕНКО ГАЛИНИ

вівторок, 27 червня 2017 р.

АДВОКАТИ КІНДЕРА О. О. ВВАЖАЮТЬ, ЩО НИМ МАЮТЬ ЗАЙНЯТИСЯ ПРАВООХОРОННІ ОРГАНИ

23 червня 2017 року на черговому засіданні Ковельського міськрайонного суду по справі «кнопкодавства» Кіндера О. О. адвокати мера – Бурда Д. П. та Антонюк  О. С. подали клопотання про закриття даного  провадження у зв’язку з тим, що вони вважають, що даний спір не підлягає розгляду в порядку адміністративного судочинства. Також, звернули особливу увагу суду на те, що у позовній заяві
позивач ставить питання про визнання неправомірних дій Ковельського міського голови – Кіндера Олега Олексійовича, з приводу проведення факту голосування за іншу особу – за секретаря Ковельської міської ради Федосюк Віру Іванівну. 

На думку вищезазначених адвокатів, такі посилання є фактично намаганням безпосередньо позивача, перевести даний спір у адміністративне судочинство із площини кримінальної. Також, на думку адвокатів, встановлення факту  голосування за іншу особу може містити ознаки кримінального правопорушення передбаченого статтею 351 та статтею 361  Кримінального Кодексу України, щодо втручання в автоматизовану електронну  систему  комп’ютерних мереж - відповідно перекручування голосування. А тому, такі питання підлягають розгляду в порядку досудового розслідування. 
Окрім цього адвокати зазначили, що у матеріалах справи відсутні жодні докази з приводу того, що позивач зверталася у відповідні правоохоронні органи із відповідною заявою, а  це свідчить про те, що позивач  хоче на суд покласти повноваження органу досудового розслідування, а саме визначення: чи був такий факт чи не був. 
Адвокати зазначили, що вони вважають, що коли така справа розглядається у суді адміністративної юрисдикції  - це переведення справи у публічно-правовий спір. А у  даному випадку публічно-правових спорів між Ковельським міським головою Кіндером О. О. та позивачем не було. 

Суд відхилив таке клопотання.  Було проведено допит свідків. У своїх показах свідки зазначили, що дійсно голосування було проведено до того, як секретар міської ради зайняла своє робоче місце у президії. Доступ до пульту голосування у такій ситуації мав лише міський голова. Засідання суду перенесено на 05 липня 2017 року на 15:00год.

Хочу зазначити, що дана справа викликає значний інтерес серед активістів та громадських діячів міста Ковеля, чим пояснюється їх постійна присутність на судових засіданнях. З увагою продовжуємо стежити за перебігом цього цікавого процесу.

спец. кор. телекомпанії "АВЕРС"

Немає коментарів:

Дописати коментар

ШАНОВНІ ЧИТАЧІ МОГО БЛОГУ!
Візьміть участь в обговоренні публікації. Напишіть будь-ласка свою думку з приводу Вами прочитаного. Внесіть свої пропозиції, побажання. Я завжди залишаю за собою право видаляти висловлювання із вживанням нецензурної лексики і зневаги на адресу авторів та героїв матеріалів.
Щиро дякую!