Про мене

Моє фото
Ковель, Волинська, Ukraine
просто жінка і мама.

БЛОГ АРТЮШЕНКО ГАЛИНИ

субота, 28 травня 2016 р.

"ЗАКОН ПРО "ЗЛОДІЇВ У ЗАКОНІ" ДАСТЬ ПОЛІЦІЇ НЕОБХІДНІ ВАЖЕЛІ БОРОТЬБИ", - ВАДИМ ТРОЯН (ФОТО, ВІДЕО)

Перший заступник глави Нацполіції – керівник кримінальної поліції розповів, чому саме потрібно протидіяти такому явищу, як кримінальні авторитети і «злодії в законі».
Перший заступник глави Нацполіції Вадим Троян розповів, що протягом останніх двох місяців правоохоронним відомством було затримано та депортовано чотирьох «злодіїв у законі», які не є громадянами України.


«Так, ми їх депортували. Але потім вони повертаються із підробленими документами, аби заробляти гроші та дисбалансувати криміногенну ситуацію у країні. Нам необхідна законодавча підтримка, аби ми мали змогу їх заарештовувати», - підкреслив Вадим Троян.

За його словами, проект закону, який нещодавно не підтримала Верховна Рада,  вводив таке поняття, як «злодій у законі». Відтак були передбачені відповідні санкції до такої категорії осіб. Крім того, розробники законопроекту передбачали збільшення терміну перебування «злодіїв у законі» за ґратами, а також збільшення розміру застави. В окремих випадках проект закону взагалі позбавляв можливості її вносити.
«Звичайно, закон потрібно доопрацьовувати, але ми сподівалися, що він буде проголосований хоча б у першому читанні», - повідомив очільник кримінальної поліції України.
За його словами, наразі з цією метою вже створено робочу групу із представників МВС, ГПУ, депутатів, а також незалежних громадських експертів та юристів.«Сьогодні ми маємо декілька важелів впливу. По-перше, це спільні заходи з Інтерполом по боротьбі з організованою злочинністю та «злодіями у законі». Ця робота організована в рамках програми «Millennium». По-друге, я сподіваюсь, що Верховна Рада все ж прийме відповідний закон. По-третє, зараз ми посилюємо кримінальну розвідку та залучаємо іноземних фахівців. Я маю надію, що ці кроки позбавлять «злодіїв у законі» їх управлінських та організаційних можливостей», – зазначив Вадим Троян.
За його словами, зараз лунає дуже багато закидів до поліції від представників колишньої міліцейської системи,  які критикують заходи боротьби із «злодіями у законі».
«Я хочу цим колишнім міліціонерам нагадати, що саме при вас ці «злодії у законі» росли, розвивалися та отримували громадянство. І саме ви зробили усе, щоб їх тіньовий бізнес став «законним», - підкреслив Вадим Троян.
Нагадаємо, Арсен Аваков заявив, що правоохоронці повинні мати більше повноважень проти «злодіїв у законі».
Водночас глава Нацполіції Хатія Деканоідзе заявила, що Україні потрібен закон для протидії «злодіям у законі».

Немає коментарів:

Дописати коментар

ШАНОВНІ ЧИТАЧІ МОГО БЛОГУ!
Візьміть участь в обговоренні публікації. Напишіть будь-ласка свою думку з приводу Вами прочитаного. Внесіть свої пропозиції, побажання. Я завжди залишаю за собою право видаляти висловлювання із вживанням нецензурної лексики і зневаги на адресу авторів та героїв матеріалів.
Щиро дякую!